slownik-geologiczny.pl

Już niedługo premierowy dzień nowego PlayStation

Już niedługo premierowy dzień nowego PlayStation

22.09.2020, 14:11

Już w poprzednim roku miały paść obietnice, iż w roku aktualnym Sony ukaże graczom swoją najnowszą produkcję, to jest PS5. Prawdą jest, że pośród graczy dalej dobrze znana okazuje się ostatnia wersja konsoli i nie wygląda na to, żeby zaciekawienie nią mogło się zmniejszyć. Jednak japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli do gier najwyższej generacji, a gracze czekają z niecierpliwością.

Najświeższe technologie w konsoli PlayStation 5

Marka Sony już nie raz pokazywała, że okazuje się pionierem na rynku oraz umie zaskakiwać swoich klientów. Konsola PlayStation4 zawiesiła bardzo wysoką poprzeczkę dla konkurentów - wszystko dzięki zupełnie innowacyjnej jakości, której poprzednio nie posiadała żadna inna marka. Graficzne efekty, wysoce czułe pady, gry nowszej generacji - konsumenci bez wątpienia potrafili docenić tego typu wszystkie szczegóły oraz przez to teraz PlayStation 4 jest najlepiej sprzedawaną konsolą do gier wszech czasów.

Niestety na starcie ukazały się niewielkie problemy - Sony próbowało przekroczyć wszelakie technologie (co w rezultacie im wyszło), lecz wypuszczenie i przedpremierowe zaprezentowanie PS4 wzbudziły różne uczucia. Klientom, przyzwyczajonym do nowatorskiej konsoli PS3, nie w 100% pasowały na przykład kontrolery, ponieważ z początku wyglądały na niezwykle niekomfortowe przy grze. Faktycznie pady otrzymały zasadniczo alternatywny wygląd, jednak problemem się okazała inicjalna wersja konsoli PlayStation4. PlayStation 4 się przegrzewała, sprzęt był w stanie też samodzielnie wyłączać się.

Jednakże po pewnym czasie i aktualizacjach wrzucanych na bieżąco, wyszło na jaw, iż jednak marka Sony podąża w prawidłowym kierunku, a sama konsola przybiera łatkę legendarnej. Aczkolwiek nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo osób wspomina niesamowicie sentymentalnie.

A czy PlayStation5 okaże się podobnym osiągnięciem?

Najprawdopodobniej każdy gracz oraz fan technologicznych ciekawostek z niecierpliwością czeka na ukazanie się nowej konsoli do gier. Sony potwierdziło, że gry znane z PS4 ruszą na przyszłej konsoli (ale nie zadziała w drugą stronę, co wielu osobom się nie podoba). Słychać już teraz pierwsze informacje o kłopotach z pre orderami - rzekomo firma Sony nie może się wyrobić z produkcją, jednak nie można mieć pewności, czy nie są to aby tylko obłudne pomówienia. W Internecie wyskakują się kolejne wiadomości również o tym, że PS5 miałaby mieć hipotetycznie kłopoty z obrazem 4k. Aczkolwiek i w tym przypadku nie wiemy, jaka okaże się rzeczywistość. Wszystko wyjdzie na jaw podczas premiery, to jest dziewiętnastego listopada roku 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij