slownik-geologiczny.pl

Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

26.09.2020, 08:10

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, które zgromadza przed ekranem telewizora dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach pojawia się gościnnie sporo cenionych figur w przestrzeni modowej, jak chociażby znane modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których są też osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Złoty bilet jurorzy przyznają tej osobie, która ich zdaniem najbardziej może nadawać się do roli modelki lub modela, w skutek czego ten uczestnik od razu znajdzie się w domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest oceną osób głosujących w Internecie, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i od razu trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Program stawia sobie za cel dać możliwość rozwoju i pojawienia się w świecie modelingu, dlatego w każdym sezonie zgłasza się wiele chętnych. Co tydzień na uczestników będą czekać różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jury jest ocenienie ich zmagań i decyzja o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli i okładka dla miesięcznika "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. O zwycięstwo konkuruje sporo ciekawych osób, dlatego na pewno warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij