slownik-geologiczny.pl

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 08:41

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku organizowany był w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi ludzi nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od jakiegoś czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z tym nadmorskim miastem pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały trzy genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte odwiedzenia, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij