slownik-geologiczny.pl

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

20.03.2021, 15:10

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20 miał miejsce wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów pośród różnych mediów. To był 1 wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. W rozmowie z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie stoją chętniej po stronie królowej Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Nie mniej jednak nie można ukryć, że poparcie jest niespotykanie odmienne, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie media zauważają, iż w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też motyw tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam dodał, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 znawców interpretujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując w ten sposób Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan stosowanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan ukazany został w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten oglądało średnio około milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie niesłychane informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bezsprzecznie można przyznać, że temat ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij