slownik-geologiczny.pl

Fenomenalne doznania w ostatnim kwadransie spotkania z angielskim zespołem! Szymański ustrzelił bramkę i nazwany został bohaterem polskiej reprezentacji piłkarskiej!

Fenomenalne doznania w ostatnim kwadransie spotkania z angielskim zespołem! Szymański ustrzelił bramkę i nazwany został bohaterem polskiej reprezentacji piłkarskiej!

11.09.2021, 12:02

Polska reprezentacja piłkarska rozgrywająca starcia na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle trudna do ogrania i wiadomo o tym od lat. Faktycznie nieczęsto tracimy gole na tym stadionie i warto brać pod uwagę faktu, iż spora zasługa w tym futbolowych fanów z naszego kraju. W dzień, gdy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka nasi reprezentanci dostają nadprogramowego zastrzyku mocy. Podopieczni szkoleniowca Sousy Paulo w eliminacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze prezentują się do tego momentu naprawdę nieźle, lecz ich dyspozycja jest daleka od ideału. Polskich piłkarzy w środę wieczorem czekał bardzo ciężki test, jakim był bez cienia wątpliwości pojedynek z Anglikami. Każdy wielbiciel piłkarski z naszego kraju jest świadomy tego, jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach starć polskiej kadry są piłkarze Anglii. Jednak w takim przypadku nie mogliśmy sobie pozwolić na wahania, gdyż najważniejsze było zdobycie maksymalnej ilości oczek.

Przed tym spotkaniem nasza kadra była z góry skazywana na porażkę. Na pewno trzeba wziąć pod uwagę to, iż reprezentanci Polski w większości przypadków naprawdę mocno potrafią się zmotywować na pojedynki ze znacznie potężniejszymi. Podczas tego spotkania było dokładnie tak samo i należy mieć na uwadze to, przez chwilę mogliśmy nawet stwierdzić, iż polska narodowa kadra może powalczyć o triumf z angielską reprezentacją piłkarską. dla piłkarskiej polskiej reprezentacji to okazało się niezwykle trudne starcie i bez wątpienia należy ich pochwalić za walkę do samego końca. Zdawało się, iż to być może zakończenie marzeń o pozytywnym wyniku, gdy gola w osiemdziesiątej minucie strzelił Harry Kane. Reprezentacja Polski finalnie nie zamierzała odpuszczać i do ostatnich minut tego starcia szukała możliwości na zdobycie gola. Zawodnik ateńskiego AEK-u Damian Szymański w dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia zdobył bramkę na wagę remisowego rezultatu. Bez cienia wątpliwości była to cudowna chwila w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. Polska reprezentacja piłkarska w rozrachunku ostatecznym wywalczyła remisowy rezultat na Stadionie Narodowym w starciu z angielskim zespołem i takim sposobem wciąż posiada wielkie szanse na kwalifikację do światowych mistrzostw.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij