slownik-geologiczny.pl

Polandrock 2018

Polandrock 2018

02.09.2018, 10:41

Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz liczba ludzi zainteresowanych festiwalem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity panujący tam klimat i atmosferę przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij