slownik-geologiczny.pl

Remis w spotkaniu polskiej reprezentacji z rosyjską drużyną. Dwunastego czerwca wystartują europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Remis w spotkaniu polskiej reprezentacji z rosyjską drużyną. Dwunastego czerwca wystartują europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

11.06.2021, 09:40

Z pewnością piłka nożna to oglądana najchętniej dyscyplina sportu w polskim państwie. Gigantyczna ilość kibiców piłkarskich wyczekuje na nadchodzące wielkimi krokami mistrzostwa Starego Kontynentu i to nie powinno w takim przypadku nikogo zadziwiać. Drużyna narodowa Polski będzie grać tam i zmagać będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską drużyną, zespołem Słowacji oraz reprezentacją Szwecji. To nie są prości rywale, ale posiadamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy i powinniśmy powiedzieć o tym. Tutaj naprawdę ważne będzie to, by przedstawić się z najwybitniejszej strony. W zeszłym tygodniu kadra Polski zagrała starcie towarzyskie z reprezentacją Rosji, która też pojedzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Piłkarscy sympatycy mogli być z pewnością ucieszeni, gdyż po raz pierwszy od miesięcy mogli się zjawić na trybunach. Nie było jednak wiele emocji w tej batalii i finalnie reprezentacja Polski zremisowała z rosyjską reprezentacją jeden do jednego. Dla zespołu polskiego gola już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok, natomiast dla Rosji trafił Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij