slownik-geologiczny.pl

Sympatycy sportów walki mogli oglądać niespodziewane zwycięstwa podczas trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w Tauron Arenie!

Sympatycy sportów walki mogli oglądać niespodziewane zwycięstwa podczas trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w Tauron Arenie!

17.05.2022, 09:50

W ostatnich latach sztuki walki były bardzo popularne u nas w kraju i nie da się tego ukryć. Pierwszymi prekursorami pojedynków MMA w naszym kraju byli Kawulski oraz Lewandowski Martin, którzy otworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Do tej sportowej dyscypliny mnóstwo sympatyków zachęciła bez wątpienia rywalizacja mistrza świata Strongmen z Najmanem Marcinem 13 lat temu. Bez cienia wątpliwości odmiana sportowej dyscypliny przez mistrza świata Strongmenów na MMA była zadziwiająca. Mnóstwo dziennikarzy było zaciekawionych tą sytuacją i każdy bardzo chciał obejrzeć w akcji Pudziana. W Polsce z biegiem lat rozpoznawalność sportów walki rosła i na skutek tego powstała federacja FAME.

W ramach organizacji FAME MMA walki toczą ze sobą postacie, które popularne są na społecznościowych portalach. To, że jest naprawdę duże zainteresowanie tego rodzaju walkami mogliśmy zaobserwować już od pierwszych edycji. Każda kolejna edycja przełamywała rekordy popularności, jeśli spojrzymy na zakupione PPV. Na hali w Krakowie w ostatni weekend odbywała się 14 edycja FAME MMA. Wiele ekscytujących zestawień dla swoich fanów przygotowali twórcy FAME. Pojedynek pomiędzy Gimperem, a Mateuszem "Trombą" Trąbką był main eventem gali FAME MMA 14. Należy pamiętać, że poziom sportowy każdego pojedynku był bardzo wysoki. Wpływ na jakość spektaklu bardzo często wzrost umiejętności u konkretnych fighterów, który zauważyć można z każdą odsłoną FAME MMA. Fani mieszanych sztuk walki oczekiwali na ostatni pojedynek, gdzie lepszy okazał się Mateusz "Tromba" Trąbka. Prawdopodobnie kolejna edycja FAME MMA odbędzie się po wakacjach. Organizacja FAME MMA zdążyła już obwieścić sporo rozpoznawalnych gwiazd Internetu, które toczyć będą walki w klatce na ten rok kalendarzowy. Należy oczekiwać na następne edycje FAME MMA, gdyż to jest doskonałe widowisko.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij