slownik-geologiczny.pl

Wygrana Hamiltona Lewisa oraz fenomenalne doznania w trakcie wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu poznamy zdobywcę mistrzostwa świata F1!

Wygrana Hamiltona Lewisa oraz fenomenalne doznania w trakcie wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Dopiero po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu poznamy zdobywcę mistrzostwa świata F1!

08.12.2021, 10:53

Sympatycy dyscyplin motorowych w dalszym ciągu nie znają odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie, a do ostatecznego rozstrzygnięcia wciąż trwającego sezonu F1 sezonu F1 został już tylko jeden wyścig. Od bardzo dawna nie zdarzyła się sytuacja w wyścigach w Formule 1, aby triumfatora światowych mistrzostw poznać dopiero razem z zakończeniem ostatniego wyścigu sezonu. Bez najmniejszych wątpliwości patrząc na to pod tym względem ten sezon jest fenomenalny. W trwającym obecnie sezonie wyłącznie dwójka zawodników się liczyło podczas walki o mistrzostwo świata i należy przyznać ten fakt. Mowa tu oczywiście o Lewisie Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG oraz Maxie Verstappenenie ze stajni Red Bull Racing. W obecnym sezonie wciąż aktualny mistrz świata napotkał rywala, który był w stanie mu dorównać. W trakcie podczas wyścigu w Arabii Saudyjskiej panujący wciąż mistrz świata miał możliwość, aby wyrównać się punktami z kierowcom z Holandii i rzeczywiście ta misja mu się udała. Dzięki rozstrzygnięciom z wyścigu o GP Arabii o zdobyciu tytułu mistrza świata zadecyduje ostatni wyścig tego sezonu.

Bez najmniejszych wątpliwości dyspozycja wcześniej wspomnianych zawodników w tym sezonie jest genialne. Ci dwaj kierowcy mocno odjechali reszcie stawki od rundy numer jeden i dali do zrozumienia, kto może mieć nadzieję w rywalizacji o tytuł mistrza świata. Inni kierowcy mieli okazję tylko zastanawiać się nad tym który z tej dwójki finalnie wywalczy tytuł mistrzowski F1 oraz oglądać ich potyczki o zwycięstwa w kolejnych GP. Dobrze tutaj sobie uświadomić, iż w trakcie aktualnie trwającego sezonu było mnóstwo niesamowitych doznań i bardzo często dochodziło do kolizji pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi zawodnikami. Mimo sporych emocji obaj zawodnicy mówią o sobie z wielkim poszanowaniem i podkreślają, iż w ostatnim wyścigu sezonu triumfować będzie lepszy zawodnik. Fakt, iż pojedynek o mistrzowski tytuł Formuły 1 rozwiąże się dopiero w trakcie podczas wyścigu w Abu Dhabi jest bez wątpienia fantastyczny dla każdego sympatyka sportów motorowych. Z całą pewnością ostatni wyścig w tym sezonie F1 może nam dostarczyć bardzo dużo emocji. Na końcowe rozstrzygnięcie między tymi dwoma doskonałymi kierowcami zostaje nam więc wyłącznie wyczekiwać.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij